İnomera Uzmanlığıyla JAVA ve mobil uygulama eğitimleri

İNOMERA AKADEMİ


Yeni mi Başlıyorsunuz?

İnomera Yazılım Akademisi kapsamında her yıl 20 yazılımcıya Java ve mobil teknolojilerle ilgili sıkı bir eğitim olanağı sunuyoruz. Akdemiyi başarıyla tamamlayanlar kendilerine hem İnomera bünyesinde hem de sektörde istihdam olanağı yaratıyor.

Daha İyisi İçin İleri Düzey Eğitimler

İnomera İleri Düzey Yazılım programı kapsamında mevcut ekiplerimizin ve müşteri ekiplerinin eğitim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayda 2 kez gerçekleşen eğitimlerle ekiplerimiz son teknolojileri yakından takip ediyor ve projelerde uyguluyor.

İnomera Akademi’ye katılarak deneyimli danışmanlardan eğitimler alabilirsiniz. Eğer ileri seviye eğitimler veya müşteri ekiplerinin eğitimine ihtiyacınız varsa son teknoloji çözümlerini İnomera Akademi ile takip edebilirsiniz.

İnomera Akademi Size Neler Sağlar?

İnomera Akademi mezunları İnomera’da istihdam edilmede önceliklidir.

İnomera işe alımlarında akademi mezunlarının referans gösterdiği kişiler önceliklidir. Akademi eğitimi alarak hem kendiniz hem de çevreniz için iyi bir network oluşturabilirsiniz.

EĞİTİMLERİMİZ

JAVA EĞİTİMİ

JAVA Uzmanı Olacağım

Yazılım dünyasının en popüler programlam​a dillerinden Java’yı temelden başlayarak, tüm incelikleri ve kurallarıyla öğrenin.

MOBİL UYGULAMA

Dünya mobilde ilerleyecek

Mobil uygulama uzmanlığında iyi bir başlangıç yapmak ve kendine iş fırsatı yaratarak eğitimini tamamlamak istiyorsan hemen başvur!

Her yıl Mayıs ayında başlayan Akademi eğitimlerine şimdiden başvurun!

EĞİTİME BAŞVUR

İNOMERA’DAN HABERLERKahve Dünyası İnomera ekibiyle nasıl başarıyı yakaladı?

İnomera bünyesindeki Netmera Başarı Ekibi ile birlikte geliştirilen iletişim stratejisi sayesinde Kahve Dünyası uygulamasının dönüşüm oranı % 80 oranında arttı.


İNOMERA’ya SAP’den Ödül

SAP Hybris platformunda hazır ticaret çözümleri geliştiren İnomera, 2018 yılında SAP’nin “SAP Partner Excellence Award for Fastest Implementation of Packaging Strategy” ödülünün sahibi oldu.


Karaca, Ticaret Süreçlerini Hybris Çözümüyle Yönetiyor

Karaca, 5 farklı markasının ticaret süreçlerini İnomera’nın Hybris platformuda geliştirdiği SAP sertifikalı hazır çözüm ile yönetmeye başladı.