Bankacılık Sektöründe Mükemmel Müşteri Deneyimi

TANITIM İNDİR

MÜŞTERİNİZ ŞİMDİ NE YAPIYOR?

Bankanızın internet veya mobil uygulamasına ait gerçek zamanlı veriler anında CRM, NBA ve Pazarlama sisteminizde! Netmera Click Stream ile artık müşterilerinizden bir “tık” ilerdesiniz.

MÜŞTERİNİZİN BEKLENTİSİNİ ONLARDAN BİR “TIK” İLERDE OLARAK AŞIN

Bankanızın internet veya mobil uygulamasına ait gerçek zamanlı veriler anında CRM, NBA ve Pazarlama sisteminizde! Artık müşterilerinizden bir “tık” ilerdesiniz.

HIZLI TANIMLAMALAR YAPIN

Şu anda bir müşteriniz, bankanızın mobil uygulamasına attığınız bir kredi kullanım teklifini kabul ediyor. Netmera Click Stream ise hemen webhook aracılığı ile bankacılık sisteminize gerçek zamanlı olarak bu bilgiyi iletiyor. Kredi tanımamasını hızlıca yapabilirsiniz!

ONLARA YARDIMCI OLUN

Bir müşteriniz bankanızın tanımladığı harcama limitini aşmış. Tabiki hemen taksitlendirme talebi yolladınız. Müşterinizin taksitlendirme önerinize verdiği yanıtsa Netmera Click Stream ile hemen bankacılık sisteminize aktarıldı. Şimdi sıra sizde, hadi taksitleri hızlıca tanımlayın!

KİŞİSEL TEKLİFLER SUNUN

Bu müşteriniz bankanızın mobil uygulamasında veya web sitesinde bir kaç başvuru sayfasını tıkladı. Netmera Click Stream müşterinizin geçmiş davranışlarına da bakarak bu verileri anlamlandırıp hemen NBA aracınıza aktarıyor. Kişiselleştirilmiş teklifler sunmaya hazırsınız!!

NETMERA CLİCK STREAM İLE ARTIK MÜŞTERİNİZDEN BİR “TIK” İLERDESİNİZ.

Görüşme Talebi

Mesajınızı bırakın, hemen size ulaşalım.

Bankacılık Sektöründe Mükemmel Müşteri Deneyimi

Netmera'yı Detaylı İncele

nETMERA.COM